منطقه  ,استانبول ,سلطان ,منطقه ,مسجد ,مناره  ,سلطان احمد ,فیندیک زاده ,منطقه  فیندیک ,ارزان استانبول را

تور ارزان استانبول را ملاک سفر به ترکیه قرار دهید و از آژانس های هواپیمایی معتبر که در ارائه بهترین نرخ و برترین خدمات از یکدیگر پیشی گرفته اند را خریداری نمایید.

منطقه  فیندیک زاده استانبول 

بعد از  تقسیم ،  منطقه  فیندیک زاده جزو مناطق گردشگری استانبول  به  حساب می آید . در این  منطقه  مراکز  خرید  فراوان ، رستورانها  و کافه تریاهای متعدد وجود دارد که تا دیر وقت باز هستند  و  می توانید  از  قدم زدن و خرید  در این منطقه  لذت ببرید . در این منطقه منازل مسکونی بیشتر از هتل ها می باشند و   تعداد هتل ها به اندازه منطقه  تقسیم نیست . دسترسی  به مترو  و سرویس حمل و نقل شهری بسیار راحت می باشد .  

اگر مایل به اقامت در این منطقه هستید ما می توانید هتل های متعددی را به شما پیشنهاد کنیم . آپارتمان  لوکس در در این منطقه می توانیم به شما معرفی نماییم منطقه  سلطان احمد استانبول جزو  قدیمی ترین  مناطق استانبول است  و اگر دوست دارید به مناطق دیدنی استانبول ترکیه  نزدیک باشید  هتل  محل اقامت خود را در این منطقه انتخاب کنید . اسم این منطقه  از مسجد معروف  سلطان احمد  گرفته  شده است . چون  در  رنگ آمیزی داخلی این مسجد از رنگ  آبی کبود استفاده شده  به آن  مسجد  کبود استانبول نیز  گفته می شود . در  رابطه  با این  مسجد می گویند  زمانی  که  سلطان احمد دستور ساخت آن را داد به معمار سفارش  ساخت  مسجدی با  مناره های طلا را که در ترکی Altin  تلفظ می شود را داد اما معمار این کلمه را به اشتباه Alti که  در زبان ترکی   عدد  شش است  شنید و مسجدی با ۶  مناره  ساخت  . پس  از  پایان  آن  همه  سلطان را مواخذه کردند که  این بنا را  در  رقابت با مسجد کعبه در مکه که  در آن زمان ۶  مناره  داشت ساخته است  و سلطان برای جلوگیری از مشکل هزینه ساخت یک مناره بیشتر را در مسجد مکه پرداخت کرد تا آن ۷  مناره  داشته باشد.

با توجه به موذلات برقرار شده در خصوص اقامت در استانبول بهتر است شما برای خرید تور ارزان استانبول  آگاهی لازم از شرایط سیاسی وحملات تخریبی داعش مطلع باشید که هزینه های شما در آژانس های مسافرتی راکد نماند .

تور ارزان استانبول را همراه با هتل های انتخابی ازجانب خودتان تقاضا کنید ...

منبع اصلی مطلب : آژانس گردشگری و مسافرتی مانلی پرواز
برچسب ها : منطقه  ,استانبول ,سلطان ,منطقه ,مسجد ,مناره  ,سلطان احمد ,فیندیک زاده ,منطقه  فیندیک ,ارزان استانبول را
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : منطقه فیندیک استانبول